אודות ⋆ חיזוק מפעלים ומתקני תעשייה - בניין הארץ

אודותינו

בנין הארץ היא חברה קבלנית רשומה המאגדת ידע וניסיון רב בתחום של חיזוק מבנים ומפעלים לרעידות אדמה, לשינויי ייעוד או לתחזוקה פרטנית. אנחנו מבינים באופן עמוק הן את האתגרים ההנדסיים והביצועיים של הפרויקט, והן את האתגרים התפעוליים העומדים בפני מנהלי מפעלים במהלך פרויקט כזה.  

בנין הארץ מאגדת ידע וניסיון רב בתחום הנדסת קונסטרוקציה וביצוע בדיקות אל הרס לזיהוי רכיבים קונסטרוקטיביים במבנים – כלי חשוב המסייע למציאת פתרונות ייחודיים בזמן אמת, תוך התחשבות ברגישויות ובצרכים המיוחדים של כל פרויקט. 

אנחנו מעסיקים כוח אדם מקצועי ומיומן, בסיווג בטחוני מתאים, בעלי יכולות הנדסיות מפותחות בדגש על חשיבה יצירתית. נוסף על כך, אנחנו עושים שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם ובמערכות שליטה ובקרה, בחלקם הגדול פרי פיתוחנו, להבטחת איכות העבודה והתוצר הסופי. כחלוצה טכנולוגית בתחום חיזוק המבנים, אנו מיישמים פתרונות חדשניים של שימוש בחומרים מרוכבים, דריכת רצועות פחמן וטכנולוגיות נוספות, בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בעולם, המפתחות פתרונות אלה ומלוות את היישום שלהם בישראל. 

יכולות הניתוח ההנדסי, התכנון האינטגרטיבי, הגמישות והיצירתיות, יחד עם הניסיון הרב שכבר צברנו בעבודה במפעלים ומתקני תעשייה, מקנים לנו יכולת התמודדות עם בעיות סבוכות והצעת פתרונות מיוחדים המותאמים לבעיות הייחודיות של כל פרויקט.

פרויקט חיזוק במפעל הוא כאב ראש. עם בנין הארץ, זה כואב פחות:

  • ליווי מלא, מהתכנון ועד לביצוע הסופי ולבקרה.
  • פתרונות הנדסיים וטכנולוגיים שמאפשרים הפחתת עלויות כוללת.
  • יצירת תהליכי עבודה התואמים את צורכי הלקוח באופן אופטימלי.
  • גמישות ביצועית גבוהה ומציאת פתרונות תוך כדי ביצוע העבודה.
  • שמירה מוחלטת על איכות התוצר הסופי.
צרו קשר

לתכנון הנדסי, ייעוץ ולקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות אלינו. אנו מתחייבים לתת לכם שירות מצויין ועבודה עם תו איכות.

דילוג לתוכן